VAT Number (2.0.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Webform
hu: Űrlap

en: VAT number
hu: Adószám

en: VAT Number
hu: Adószám

en: Field types
hu: Mezőtípusok
