VAT Number (2.0.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Webform
nl: Formulier

en: VAT number
nl: BTW nummer

en: VAT Number
nl: BTW-nummer

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Advanced elements
nl: Geavanceerde elementen
