VAT Number (2.0.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Webform
sv: Webbformulär

en: VAT Number
sv: Momsregistreringsnummer

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Advanced elements
sv: Avancerade element
