VBO export (4.1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Export
sv: Exportera

en: Label
sv: Etikett

en: Active
sv: Aktiv

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Orientation
sv: Orientering

en: Landscape
sv: Liggande

en: Portrait
sv: Stående

en: Paper size
sv: Pappersstorlek

en: Strip HTML tags
sv: Ta bort HTML-taggar
