VBO export (4.1.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: Active
ca: Actiu

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Views Bulk Operations
ca: Operacions massives de les vistes

en: Strip HTML tags
ca: Elimina les etiquetes HTML
