VBO export (4.2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Strip HTML tags
bo: HTMLཡི་དབྱེ་རྟགས་ཕྱིར་འདོར་བ
