VBO export (4.2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Active
gl: Activo

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Paper size
gl: Tamaño do papel

en: Strip HTML tags
gl: Eliminar etiquetas HTML
