VBO export (4.2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Export
pt: Exportar

en: Label
pt: Rótulo

en: Active
pt: Ativo

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Orientation
pt: Orientação

en: Landscape
pt: Paisagem

en: Portrait
pt: Retrato

en: Paper size
pt: Tamanho do papel

en: Strip HTML tags
pt: Remover tags HTML
