VBO export (8.x-3.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Export
fi: Vie

en: Label
fi: Tunnus

en: Active
fi: Voimassa

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Click here
fi: Klikkaa tässä

en: Strip HTML tags
fi: Poista HTML tagit
