VBO export (8.x-3.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Export
fa: استخراج

en: Label
fa: برچسب

en: Active
fa: فعال

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Click here
fa: کلیک کنید

en: Strip HTML tags
fa: حذف کردن تگ‌های HTML
