VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Value
cs: Hodnota

en: Key
cs: Klíč

en: Apply
cs: Použít

en: About
cs: Popis
