VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Value
hi: मान

en: Apply
hi: लागू करें

en: About
hi: के बारे में
