VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Value
sl: Vrednost

en: Key
sl: Ključ

en: About
sl: O modulu
