VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Value
te: విలువ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి
