VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Key
bg: Ключ

en: Apply
bg: Търси
