VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Value
id: Nilai

en: Key
id: Kunci

en: Apply
id: Terapkan

en: About
id: Tentang
