VBO Push Notifications (1.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
