Volunteer Center (3.0.0-alpha1) - en to br translation catalogue (15 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Picture
br: Skeudenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Administrator
br: Melestrer

en: About
br: Diwar-benn
