Volunteer Center (3.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (53 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: Last updated
th: แก้ไข

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Manage
th: จัดการ

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Email
th: อีเมล

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Revisions
th: รุ่น

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: City
th: จังหวัด

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Video
th: วีดีโอ

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: Revision
th: รุ่น

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Revision of %title from %date
th: ปรับรุ่น %title จาก %date

en: Canceled
th: ยกเลิก

en: Postal Code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการคืนรุ่นกลับไปเป็นรุ่น %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบรุ่นจาก %revision-date?

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Delete all revisions
th: ลบการแก้ไขทั้งหมด

en: Copy of the revision from %date.
th: ชุดคัดลอกของรุ่นปรับปรุงจาก %date.

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Your virtual face or picture.
th: เลือกรูปภาพจากคอมพิวเตอร์ของคุณ

en: Additional Information
th: ข้อมูลเพิ่มเติม

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ
