Volunteer Center (3.0.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Picture
dz: པར།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་
