Volunteer Center (3.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Body
et: Sisu

en: Picture
et: Pilt

en: Text color
et: Teksti värvus

en: White
et: Valge

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Administrator
et: Haldur

en: Blue Lagoon (default)
et: Sinine laguun (vaikimisi)

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Slate
et: Paekivi hall

en: Main background
et: Peamine taust

en: Sidebar background
et: Külgriba taust

en: Sidebar borders
et: Külgriba äärised

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Plum
et: Ploomililla

en: Title and slogan
et: Pealkiri ja hüüdlause

en: Firehouse
et: Tuletõrje

en: Ice
et: Jää

en: Wide
et: Lai

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Header background top
et: Päise tausta ülaosa

en: Header background bottom
et: Päise tausta alaosa

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Narrow
et: Kitsas
