Volunteer Center (3.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Body
kk: Мазмұны

en: Picture
kk: Сүрет

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Sidebar background
kk: Өң(background) жақ тақтасы

en: Sidebar borders
kk: Жиек жақ тақтасы
