Volunteer Center (3.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: Your virtual face or picture.
th: เลือกรูปภาพจากคอมพิวเตอร์ของคุณ
