Volunteer Center (3.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Body
ca: Cos

en: Picture
ca: Imatge

en: Text color
ca: Color del text

en: White
ca: Blanc

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Administrator
ca: Administrador

en: Light
ca: Clar

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Blue Lagoon (default)
ca: Llacuna blava (predeterminat)

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: Slate
ca: Pissarra

en: Main background
ca: Fons principal

en: Sidebar background
ca: Fons de la barra lateral

en: Sidebar borders
ca: Vores de les barres lateral

en: Footer background
ca: Fons del peu

en: Plum
ca: Pruna

en: Title and slogan
ca: Títol i eslògan

en: Firehouse
ca: Parc de bombers

en: Ice
ca: Gel

en: Dark
ca: Fosc

en: Wide
ca: Ample

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Header background top
ca: Fons superior de la capçalera

en: Header background bottom
ca: Fons inferior de la capçalera

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit

en: Max 1300x1300
ca: Màx. 1300x1300

en: Max 2600x2600
ca: Màx. 2600x2600

en: Max 325x325
ca: Màx. 325x325

en: Max 650x650
ca: Màx. 650x650

en: Narrow
ca: Estret
