Volunteer Center (3.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Body
he: תוכן

en: Picture
he: תמונה

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: White
he: לבן

en: Link color
he: צבע קישור

en: Administrator
he: מנהל

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Blue Lagoon (default)
he: לגונה כחולה (ברירת מחדל)

en: Your virtual face or picture.
he: אוואטר או תמונה

en: Slate
he: צפחה

en: Main background
he: רקע ראשי

en: Sidebar background
he: רקע איזור צידי

en: Sidebar borders
he: גבולות איזור צידי

en: Footer background
he: רקע כותרת תחתונה

en: Plum
he: שזיף

en: Title and slogan
he: כותרת וסלוגן

en: Firehouse
he: תחנת כיבוי אש

en: Ice
he: קרח

en: Wide
he: רחב

en: Narrow
he: צר
