Volunteer Center (3.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Body
lv: Saturs

en: Picture
lv: Attēls

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: White
lv: Balts

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Administrator
lv: Administrators

en: Blue Lagoon (default)
lv: Lagūna (noklusētā grupa)

en: Slate
lv: Akmens

en: Main background
lv: Vispārējais fons

en: Sidebar background
lv: Sānu joslas fons

en: Sidebar borders
lv: Sānu joslas mala

en: Footer background
lv: Kājenes fons

en: Plum
lv: Plūme

en: Title and slogan
lv: Nosaukums un sauklis

en: Firehouse
lv: Ugunsdzēsības depo

en: Ice
lv: Ledus

en: Wide
lv: Plats

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Max 1300x1300
lv: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lv: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lv: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lv: Maks. 650x650

en: Narrow
lv: Šaurs
