Volunteer Center (3.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Body
ru: Содержимое

en: Picture
ru: Изображение

en: Text color
ru: Цвет текста

en: White
ru: Белый

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Transparent
ru: Прозрачный

en: Administrator
ru: Администратор

en: Light
ru: Светлая

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Blue Lagoon (default)
ru: Голубая лагуна (по умолчанию)

en: Your virtual face or picture.
ru: Ваше виртуальное лицо или изображение

en: Main background
ru: Основной фон

en: Sidebar background
ru: Фон боковой колонки

en: Sidebar borders
ru: Рамка боковой панели

en: Footer background
ru: Фон подвала

en: Title and slogan
ru: Заголовок и девиз

en: Ice
ru: Лёд

en: Dark
ru: Темный

en: Wide
ru: Широкий

en: Full HTML
ru: Полный HTML

en: Header background top
ru: Верхняя часть фона шапки страницы

en: Header background bottom
ru: Нижняя часть фона шапки страницы

en: Basic HTML
ru: Базовый HTML

en: Restricted HTML
ru: Ограниченный HTML

en: Max 1300x1300
ru: Макс. 1300x1300

en: Max 2600x2600
ru: Макс. 2600x2600

en: Max 325x325
ru: Макс. 325x325

en: Max 650x650
ru: Макс. 650x650

en: Narrow
ru: Узкий
