Volunteer Center (3.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Body
sk: Text

en: Picture
sk: Obrázok

en: Text color
sk: Farba textu

en: White
sk: Biela

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Primary
sk: Primárny

en: Blue Lagoon (default)
sk: Modrá Lagúna (predvolené)

en: Main background
sk: Hlavné pozadie

en: Sidebar background
sk: Pozadie postranného stĺpca

en: Sidebar borders
sk: Okraje postranného stĺpca

en: Footer background
sk: Pozadie päty

en: Title and slogan
sk: Nadpis a slogan

en: Wide
sk: Široký

en: Header background top
sk: Pozadie hlavičky horné

en: Header background bottom
sk: Pozadie hlavičky dolné

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Narrow
sk: Úzky
