Volunteer Center (3.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Body
jv: Isi

en: Picture
jv: Gambar

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Blue Lagoon (default)
jv: Blue Lagoon (gawan)

en: Main background
jv: Latar utama

en: Sidebar background
jv: Latare sidebar

en: Sidebar borders
jv: Garis wates sidebar

en: Footer background
jv: Latare footer

en: Title and slogan
jv: Judhul lan sesanti

en: Firehouse
jv: Omah kobaran (Firehouse)

en: Ice
jv: Es (Ice)
