Volunteer Center (3.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Picture
ku: وێنە

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Blue Lagoon (default)
ku: دەریاچەی شین (بنەڕەت)

en: Slate
ku: بەردەڕەش

en: Main background
ku: پاشبنەمای سەرەکی

en: Sidebar background
ku: پاشبنەمای لاپارچە

en: Sidebar borders
ku: سنووری لاپارچە

en: Plum
ku: هەڵووژە

en: Title and slogan
ku: ناونیشان و دروشم

en: Firehouse
ku: بنکەی ئاگرکوژێنەوە

en: Ice
ku: بەفر
