Volunteer Center (8.x-1.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (16 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Enter the terms you wish to search for.
lo: ຂຽນຄຳສັບທີ່ທ່ານຕ້ອງການຄົ້ນຫາ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Powered by Drupal
lo: ລະບົບປະຕິບັດງານຫຼັກໂດຍ Drupal

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ

en: (active tab)
lo: (ແຖບທີ່ກຳລັງໃຊ້ງານ)
