Volunteer Center (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (143 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Home
pl: Strona główna

en: Body
pl: Treść

en: Images
pl: Obrazki

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: title
pl: tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: content
pl: zawartość

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: ERROR
pl: BŁĄD

en: Download
pl: Pobierz

en: Version
pl: Wersja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Container
pl: Kontener

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: container
pl: kontener

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Add
pl: Dodaj

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Visible
pl: Widoczny

en: Theme
pl: Skórka

en: Components
pl: Komponenty

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Picture
pl: Obraz

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: file
pl: plik

en: Options
pl: Opcje

en: Create
pl: Utwórz

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Custom
pl: Własne

en: Filter
pl: Filtr

en: Normal
pl: Zwykły

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: General
pl: Ogólne

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Install
pl: Instaluj

en: Tools
pl: Narzędzia

en: bottom
pl: dół

en: top
pl: góra

en: left
pl: lewo

en: right
pl: prawo

en: Static
pl: Statycznie

en: Close
pl: Zamknij

en: show
pl: wyświetl

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Show
pl: Pokaż

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: White
pl: Biały

en: Schema
pl: Schemat

en: image
pl: obrazek

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: Hide
pl: Ukryj

en: Restore
pl: Przywróć

en: Rebuild
pl: Przebuduj

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Prepopulate
pl: Wypełnij wstępnie

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Download feature
pl: Pobierz funkcjonalność

en: Drag to re-order
pl: Chwyć, by zmienić kolejność

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Update theme
pl: Aktualizuj szablon

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: All content
pl: Wszystkie treści

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: Hide summary
pl: Ukryj podsumowanie

en: Edit summary
pl: Edycja podsumowania

en: Update style
pl: Aktualizuj styl

en: Add effect
pl: Dodaj efekt

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
pl: Zmień kolejność wierszy podając wartości numeryczne zamiast przeciągając.

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Add and configure
pl: Dodaj i konfiguruj

en: Wide
pl: Szeroki

en: trigger
pl: wyzwalacz

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: You have unsaved changes.
pl: Masz niezapisane zmiany

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
pl: Do tego pola można wysłać nieograniczoną liczbę plików.

[ctx: Sort order]
en: Order
pl: Kolejność

en: Bootstrap Settings
pl: Ustawienia Bootstrapa

en: One file only. | Maximum @count files.
pl[0]: Tylko jeden plik.
pl[1]: Maksymalna liczba plików: @count.

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Allowed types: @extensions.
pl: Dozwolone rozszerzenia: @extensions.

en: Install and set as default
pl: Zainstaluj i ustaw jako domyślną

en: Images must be exactly <strong>@size</strong> pixels.
pl: Obrazy muszą mieć dokładnie <strong>@size</strong> pikseli.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
pl: Obrazy muszą być wieksze niż <strong>@min</strong> pikseli. Obrazy większe niż <strong>@max</strong> pikseli zostaną zmniejszone.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels.
pl: Obrazy muszą być większe niż <strong>@min</strong> pikseli.

en: Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
pl: Obrazy większe niż <strong>@max</strong> pikseli zostaną przeskalowane.

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Basic block
pl: Prosty blok

en: A basic block contains a title and a body.
pl: Prosty blok zawiera tytuł i treść

en: Website feedback
pl: Informacja zwrotna na temat strony.

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: @size limit.
pl: Limit @size.

en: Max 1300x1300
pl: Maksimum 1300x1300

en: Max 2600x2600
pl: Maksimum 2600x2600

en: Max 325x325
pl: Maksimum 325x325

en: Max 650x650
pl: Maksimum 650x650

en: Narrow
pl: Wąskie
