Volunteer Center (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Picture
eo: Bildo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Location
eo: Loko

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
