Volunteer Center (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Event
lv: Notikums

en: Picture
lv: Attēls

en: All
lv: Visi

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Desc
lv: Dilst.

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Events
lv: Notikumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Administrator
lv: Administrators

en: About
lv: Par

en: All content
lv: Viss saturs

en: Wide
lv: Plats

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Website feedback
lv: Atsauksmes par vietni

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Max 1300x1300
lv: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lv: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lv: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lv: Maks. 650x650

en: Narrow
lv: Šaurs
