Volunteer Center (8.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Picture
sq: Fotografia

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Location
sq: Vendodhja

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: About
sq: Informacione
