Volunteer Center (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (72 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: title
hy: վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: content
hy: պարունակություն

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Download
hy: Բեռնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Picture
hy: նկար

en: Configure
hy: կարգավորել

en: file
hy: ֆայլ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Update style
hy: Թարմացնել ոճը

en: Wide
hy: Լայն

en: One file only. | Maximum @count files.
hy[0]: Միայն մեկ ֆայլ:
hy[1]: Առավելագույն @count ֆայլեր:

en: Allowed types: @extensions.
hy: Թույլատրված տեսակներ՝ @extensions:

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն

en: Website feedback
hy: Կայքի հետադարձ կապ

en: Max 1300x1300
hy: Առավելագույնը 1300x1300

en: Max 2600x2600
hy: Առավելագույնը 2600x2600

en: Max 325x325
hy: Առավելագույնը 325x325

en: Max 650x650
hy: Առավելագույնը 650x650

en: Narrow
hy: Նեղ
