Volunteer Center (8.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Picture
ast: Imaxe

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Page
ast: Páxina

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
