Volunteer Center (8.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (45 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Resources
gl: Recursos

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Picture
gl: Imaxe

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Page
gl: Páxina

en: Revisions
gl: Revisión

en: Authored by
gl: Creado por

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Revert
gl: Volver

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Apply
gl: Aplicar

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Administrator
gl: Administrador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Wide
gl: Ancho

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Narrow
gl: Estreito
