Volunteer Center (8.x-2.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (23 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Tags
ht: Tag

en: Name
ht: Non

en: Picture
ht: Foto

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Your message has been sent.
ht: Mesaj ou a ale

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Administrator
ht: Administratè

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Your virtual face or picture.
ht: Yon vizaj vityel oubyen foto

en: All content
ht: Tout kontni yo

en: Asc
ht: Mont

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite
