Volunteer Center (8.x-2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (46 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: Tags
ar: وسوم

en: Resources
ar: مصادر

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Picture
ar: الصورة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Add content
ar: إضافة محتوى

en: Page
ar: الصفحة

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Create new revision
ar: أنشئ نسخة جديدة

en: Revert
ar: استرجع

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.

en: Revisions for %title
ar: مراجعات %title

en: Revision
ar: مراجعة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Revision of %title from %date
ar: نسخة %date من %title

en: Apply
ar: تطبيق

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟

en: Administrator
ar: مدير

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Delete all revisions
ar: حذف كافة المراجعات

en: - All -
ar: - الكل -

en: Copy of the revision from %date.
ar: نسخة من مراجعة %date.

en: Additional Information
ar: معلومات إضافية

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Wide
ar: واسع

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ar: يشير إلى أن التحرير الأخير للترجمة من مراجعة جديدة
