Volunteer Center (8.x-2.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Resources
ro: Resurse

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Manage
ro: Administrați

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Contacts
ro: Contacte

en: Authored by
ro: Autor

en: Desc
ro: Descendent

en: Profile
ro: Profil

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
