Volunteer Center (8.x-2.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Contact
sq: Kontakti

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Profile
sq: Profili

en: About
sq: Informacione
