Volunteer Center (8.x-2.0-alpha4) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: View
ga: Féach ar

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Phone Number
ga: Fón

en: City
ga: Cathair

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Postal Code
ga: Cód Poist
