Volunteer Center (8.x-2.0-alpha6) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page
am: ገጽ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Sort direction
am: የድርድር አቅጣጫ

en: Create referenced entities if they don't already exist
am: የሚጣቀሰው አካል ከሌለ ይፈጠር
