Volunteer Center (8.x-2.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (28 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Resources
mr: संसाधने

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: Volunteers
mr: स्वयंसेवक

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: Picture
mr: चित्र

en: Email
mr: ईमेल

en: Contact
mr: संपर्क

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Authored by
mr: लेखक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Admin
mr: व्यवस्थापक

en: Create referenced entities if they don't already exist
mr: जर अस्तित्वात नसतील तर संदर्भ एंटिटी तयार करा
