Volunteer Center (8.x-2.0-alpha7) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Tags
mn: Тагууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: Picture
mn: Зураг

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Revert
mn: Буцаах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
