Volunteer Center (8.x-2.0-alpha7) - en to si translation catalogue (17 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Picture
si: පින්තූරය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
