Volunteer Center (8.x-2.0-alpha8) - en to ca translation catalogue (87 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Description
ca: Descripció

en: Action
ca: Acció

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Resources
ca: Recursos

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Manage
ca: Gestiona

en: Picture
ca: Imatge

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Contact
ca: Contacte

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Page
ca: Pàgina

en: Roles
ca: Rols

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Button
ca: Botó

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Profile
ca: Perfil

en: City
ca: Ciutat

en: State/Province
ca: Estat/Província

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Video
ca: Vídeo

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Completed
ca: Completat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Apply
ca: Aplica

en: Canceled
ca: Cancel·lades

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Administrator
ca: Administrador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Sort direction
ca: Direcció de l'ordenació

en: Admin
ca: Administrador

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Additional Information
ca: Informació addicional

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Master
ca: Mestre

en: Wide
ca: Ample

en: Resource type
ca: Tipus de recurs

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Update form
ca: Formulari d'actualització

en: Create referenced entities if they don't already exist
ca: Crea les entitats referenciades si encara no existeixen

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?

en: Max 1300x1300
ca: Màx. 1300x1300

en: Max 2600x2600
ca: Màx. 2600x2600

en: Max 325x325
ca: Màx. 325x325

en: Max 650x650
ca: Màx. 650x650

en: Narrow
ca: Estret

en: Adds users to groups as members.
ca: Afegeix usuaris a grups com a membres.

en: Store new items in
ca: Emmagatzema els nous elements a
