Volunteer Center (8.x-2.0-alpha8) - en to et translation catalogue (87 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Resources
et: Ressursid

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Manage
et: Halda

en: Text
et: Tekst

en: Picture
et: Pilt

en: Email
et: E-kiri

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Page
et: Lehekülg

en: Roles
et: Rollid

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Inactive
et: Passiivne

en: Button
et: Nupp

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Profile
et: Profiil

en: City
et: Linn

en: State/Province
et: Maakond

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Short Description
et: Lühikirjeldus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Apply
et: Rakenda

en: Canceled
et: Katkestatud

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Administrator
et: Haldur

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: Admin
et: Administraator

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Wide
et: Lai

en: Resource type
et: Ressursi tüüp

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Update form
et: Uuenda vormi

en: Create referenced entities if they don't already exist
et: Loo refereeritud olemeid kui nad ei ole juba loodud

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?

en: Narrow
et: Kitsas

en: Store new items in
et: Hoiusta uusi elemente
