Volunteer Center (8.x-2.0-alpha8) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -
